Płytki ceramiczne Tubądzin to synonim jakości i najwyższego smaku. Same płytki wykonane są z wysokiej jakości surowców przy użyciu nowoczesnego sprzętu z zachowaniem wszelkich procedur technologicznych i norm bezpieczeństwa środowiskowego.

Zalety płytek

Prawie we wszystkich krajach Europy znajdują się dziś przedstawicielstwa marki ceramicznej Tubądzin. Płytki ceramiczne Tubądzin charakteryzują się ciągłymi innowacjami. Ciągłe doskonalenie technologii produkcji i projektowania płytek ceramicznych sprawia, że Tubądzin jest nie tylko jednym z liderów produkcji płytek ceramicznych w Polsce, ale także zajmuje czołowe miejsce w całej Unii Europejskiej. Potwierdzony empirycznie wysoki współczynnik wytrzymałości pozwala na układanie tego materiału w miejscach natężenia ruchu i w budynkach publicznych. Wysoki poziom przyjazności dla środowiska umożliwia stosowanie tego materiału wykończeniowego w placówkach dziecięcych, a nawet szpitalach. Dodatkowo płytki ceramiczne tej marki posiadają specjalną powłokę ochronną, która zabezpiecza je przed rozwojem pleśni i różnych grzybów na powierzchni.

Kolekcje

Asortyment płytek ceramicznych tej marki jest naprawdę szeroki, podzielony na kolekcje

Flot - tę kolekcję reprezentują płytki o unikalnym i miękkim falistym wzorze. Wszystkie modele z tej linii posiadają przyjemny kremowy kolor w ciemnych odcieniach. Maxima to seria płytek ceramicznych zaprojektowanych specjalnie do łazienki. Dostępna w różnych morskich odcieniach: niebieskim, zielonym, jasnoniebieskim. Tworzy iluzję zanurzenia się w świeżej morskiej bryzie. Elle to kolekcja dla koneserów. Płytki te mają kremowe odcienie i niepowtarzalne barokowe wzory. Kolor. Ta kolekcja zawiera płytki o jasnych, soczystych, a czasem nietypowych odcieniach. Idealna dla osób ceniących styl, nowoczesność i swobodę ducha. Alabastrino to wyrafinowany włoski styl. To naturalne odcienie, minimalizm. Majolika to kolekcja płytek ceramicznych w odcieniach bieli o błyszczącej powierzchni. Z jej pomocą nawet bardzo małą kuchnię czy łazienkę można wizualnie znacznie powiększyć. Onis to kolekcja wielkoformatowych płytek ceramicznych. Imituje naturalny onyks, kolor tła to złoty piasek. Obsidian to linia płytek z imitacją wzoru obsydianu. Idealnie nadaje się do kuchni czy łazienki. All in white to kolekcja płytek ceramicznych w szlachetnym białym kolorze. Idealny wybór dla fanów klasyki. Wykończenie ma prosty, monotonny, ale jednocześnie stylowy wzór. Takie płytki nadają się do dekoracji ścian i podłóg zarówno w domu, jak i w biurze.

Referencje

Biorąc pod uwagę recenzje dotyczące płytek marki Tubądzin, konieczne jest zapoznanie się z recenzjami od zarówno indywidualnych nabywców, jak i profesjonalistów zajmujących się pracami wykończeniowymi. Eksperci zwracają uwagę na szczególnie wysoką jakość płytek, ich zwiększoną trwałość, doskonały wygląd, prostotę i łatwość montażu. Bogaty asortyment sprawia, że proces selekcji i zakupu jest maksymalnie wygodny i prosty. Wysoka jakość i długa żywotność w połączeniu z przystępną ceną to główne zalety tych produktów. Płytki ceramiczne Tubądzin to doskonały wybór do wykończenia podłogi i sufitu niemal każdego lokalu. Wszystkie płytki są produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii w zakresie ceramiki, dzięki czemu są trwałe oraz odporne na uszkodzenia wynikające z ich codziennego użytkowania. Są odporne na ścieranie i rzadko występują w ich przypadku odpryski, tak częste w przypadku produktów tego typu. Bardzo długo zachowują swoje fabryczne, pierwotne właściwości.