Dziś płytki ceramiczne Aparici znane są na całym świecie. Liczne kolekcje ceramiki znalazły uznanie nie tylko wśród projektantów, ale także zwykłych użytkowników. Historia marki Aparici liczy sobie ponad pół wieku, w którego trakcie trzykrotnie zwiększono moce produkcyjne firmy, a produkty są dziś dostarczane do niemal wszystkich krajów świata.

Filozofia marki

Firma Ceramicas Aparici od ponad 50 lat produkuje płytki okładzinowe do łazienek, kuchni, domów i instytucji publicznych, które charakteryzują się wysoką jakością, bogactwem pomysłów oraz niepowtarzalnym i stylowym wzornictwem. Prowincja Castellón de la Plana w Hiszpanii od niepamiętnych czasów słynie z bogatych tradycji kulturowych i to tutaj znajdowało się centrum sztuki garncarskiej i najstarsze fabryki do produkcji ceramicznych płytek podłogowych i ściennych. Historia firmy Ceramicas Aparici rozpoczęła się w miejscowości Alcor w 1961 roku. W tym czasie produkcja i wypalanie ceramicznych płytek podłogowych odbywało się w tradycyjnych piecach. Dziś Ceramicas Aparici dostarcza na światowy rynek ok. 14,5 mln mkw. rocznie. swoich produktów - płytek ceramicznych, mozaiki, okładzin, gresu podłogowego.

Sekret sukcesu

Sekret sukcesu Ceramicas Aparici składa się z 3 elementów: jakość produktu, innowacyjne rozwiązania i zgromadzone doświadczenie. Płytki ceramiczne Aparici zajmują pewnie wysoką pozycję w średnio-wysokim segmencie światowego rynku materiałów budowlanych. Firma dąży do stałego rozwoju sieci oddziałów i przedstawicielstw, dystrybutorów i dealerów. Dzięki temu Ceramicas Aparici może utrzymywać stały kontakt z klientami na całym świecie i zaspokajać nowe potrzeby, które są podyktowane popytem. Firma wierzy, że przyszłość to innowacje, dlatego kierownictwo Ceramicas Aparici inwestuje nie tylko w rozwój nowych projektów i technologii, ale także w procesy zarządzania i organizacji, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Produkty

Płytki ceramiczne Aparici to wysoki styl, nowe, nieszablonowe rozwiązania projektowe i wyjątkowy komfort wykończonych łazienek, kuchni i innych pomieszczeń. Płytki Aparici produkowane są w 3 głównych liniach:

Contemporary to kolekcja płytek idealnych do tworzenia nowoczesnych wnętrz, z ich szeroką gamą odcieni i faktur.

Country – Linia utrzymana w stylu zawsze aktualnej klasyki, czy to stylu angielskiego, stylu nowoczesnego, czy najlepszych tradycji stylu rustykalnego z elementami naturalnej dekoracji.

Luxury - kolekcje płytek do wyrafinowanych i luksusowych wnętrz, w których zastosowano wysokiej jakości imitacje naturalnego kamienia i inkrustowane szlachetnymi materiałami.

Największe uznanie zyskała kolekcja ceramicznych płytek łazienkowych Aparici - Steam i Angel. Wyróżnia je firmowy design hiszpańskiej fabryki i wyszukana kolorystyka. Zakup płytek Ceramicas Aparici to zakup nie tylko materiałów wykończeniowych, ale także kompleksowego rozwiązania projektowego, ponieważ Ceramicas Aparici oferuje kolekcje obejmujące płytki licowe i podłogowe z elementami dekoracyjnymi, stopniami i listwami przypodłogowymi, które są ze sobą połączone. Ceramicas Aparici SA produkuje szeroką gamę formatów i odmian technologicznych płytek ceramicznych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, czerpiąc z tradycji hiszpańskiej ceramiki.

Koneserzy jaskrawych rozwiązań, niecodziennych wzorów niewątpliwie powinni zwrócić uwagę na kolekcję Ceramicas Aparici Stripes. Równie niezapomniane wrażenie pozostawia po sobie kolekcja Ceramicas Aparici Poeme - te kolory i wzory są odpowiednie dla fanów lat 60. i 70. Koneserzy płytek imitujących naturalne drewno zdecydowanie powinni zwrócić uwagę na kolekcje Ceramicas Aparici Brio czy Karelia.