Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych i lider innowacyjności. Od początku swojego istnienia konsekwentnie poszerza swój asortyment, umiejętnie dostosowując go do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najsurowsze europejskie normy.

Marka

Bogaty asortyment grupy Tubądzin tworzą obecnie cztery marki: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte. Każdy z nich wprowadza własne, niezależne linie produktowe i kolekcje. Ich różnorodność w stylu, wzornictwie, wielkości i przeznaczeniu daje klientom pełną swobodę aranżacyjną. Marka Tubądzin to propozycja dla poszukujących nietuzinkowych rozwiązań. To prawdziwa stylistka wnętrz, tworząca przestrzeń, która pozwala skutecznie wyrazić swoją indywidualność. Marka obejmuje aż pięć serii produktowych: Tubądzin, Color - płytki wielkoformatowe w bogatej kolorystyce, Pastel, Majolika - inspirowana ceramiką produkowaną w basenie Morza Śródziemnego, a także autorska sub-marka Tubądzin, projekt Macieja Zena, stworzony ręką znanego projektanta. Partnerzy handlowi to niezwykle ważny element Grupy Tubądzin. Trzon sieci dystrybucyjnej stanowi grupa dużych hurtowni płytek ceramicznych, które obsługują małe punkty sprzedaży detalicznej na swoim terenie. Na terenie całego kraju firma współpracuje bezpośrednio z ponad 100 hurtowniami oraz pośrednio z ponad 1000 sklepów i punktów sprzedaży detalicznej. Połączenie wysiłków dystrybutorów w promocji produktów pozwala firmie na systematyczne zwiększanie sprzedaży.

Produkty

Historia firmy Tubadzin sięga Bartochowa. To tutaj w 1983 roku narodziło się małe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją płytek ceramicznych. Początkowo produkcja materiałów wykończeniowych odbywała się przy dużym udziale pracy fizycznej. Kierownictwo nie szczędziło jednak zysku, inwestując go ponownie w modernizację zakładów produkcyjnych. Po 5 latach fabryka przeniosła się do małej polskiej wsi Tubadzin, gdzie od razu stała się największym przedsiębiorstwem pod względem produkcji i zatrudnienia tamtejszej ludności. Popyt na produkty Tubadzin z roku na rok rośnie. Aby to zaspokoić, fabryka stale zwiększa tempo produkcji. Najbardziej rozpoznawane produkty to:

• Płytki ceramiczne do dekoracji wnętrz i na zewnątrz.

• Kafelki podłogowe.

• Płytki łazienkowe, wykładzina łazienkowa.

• Mozaiki basenowe.

• Fryzy i inne elementy dekoracyjne.

Linia produktów Tubadzin stale się rozwija. Dlatego w fabrykach produkowane są płytki ceramiczne w różnych wariantach wzorniczych: błyszczące, szkliwione, matowe, o fakturze przypominającej drewno, marmur, granit i inne materiały. Produkty dostępne są w różnych wymiarach i do określonych celów: do okładzin budynków mieszkalnych i usługowych, lokali o dużym natężeniu ruchu ludzi.

Zalety produktów

Używając płytek tej marki, możesz tanio i dość szybko przekształcić wnętrze każdego pomieszczenia. Stylowe, stale powiększające się kolekcje pozwalają dobrać ceramikę do swoich potrzeb. Wybierając płytki Tubadzin, możesz być pewien nie tylko ich wysokiej jakości, ale także nowoczesnego, stylowego wyglądu. Ceramiczne płytki podłogowe i ścienne doskonale nadają się zarówno do montażu w domach prywatnych i mieszkaniach, jak i do montażu w dużych obiektach produkcyjnych. Wszystkie materiały użyte w procesie produkcji przeszły certyfikację jakości i bezpieczeństwa. Potwierdzają to dokumenty dostępne u producentów i oficjalnych dystrybutorów. Szeroka gama kolekcji i typów pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację wnętrza w każdym pomieszczeniu. Powłoka zabezpieczająca przed nadmiernym wchłanianiem wilgoci sprawia, że płytka ta idealnie nadaje się do układania na podłogach i ścianach w pomieszczeniach o dużej wilgotności.