Kuchenne pościele i ręczniki dostają swój dzień w słońcu i pozostają z dala od szuflad. Przy tak wielu pięknych opcjach ręczników, mogą one być wykorzystane do dekoracji i rozjaśnienia przestrzeni kuchennej. Te opcje DIY dają ci pięć sposobów na wprowadzenie trochę zabawy do kuchni bez rozbijania budżetu.

Zaczynając od zwykłego ręcznika z worka na mąkę i markera do tkanin, możesz stworzyć ręcznik dostosowany do Twojej kuchni. Ten styl wykorzystuje proste, powtarzające się wzory graficzne i wprowadza do wnętrza nowoczesny nastrój. Każdy styl może być użyty -- to naprawdę zależy tylko od Twojej artystycznej odwagi. Wszystkie szczegóły i tutorial znajdziesz na stronie Delia Creates.

Trace It

Jeśli czujesz się mniej pewnie w swoich artystycznych zdolnościach, zawsze możesz skorzystać z tej metody od Cherished Bliss . Możesz dodać słowa, obrazy, a nawet wzory do zwykłego białego ręcznika i wprowadzić do niego poczucie humoru i styl. Byłby to świetny sposób na wypisanie ulubionych przepisów do Twojej kuchni.

Fototransfer

Jeśli nie czujesz się pewnie w swoich artystycznych zdolnościach lub chcesz dodać bardziej złożony obraz do swoich ręczników, ta metoda transferu od Finding Home Farms jest dla Ciebie. Stwórz lub kup obraz dowolnego rodzaju i użyj go do spersonalizowania swojej kuchni. Znajdź miejsce, w którym możesz go powiesić jak sztukę, i zmieniaj go w zależności od pory roku lub świąt.

Zacznij od podstaw

ścierka

Wzorzyste ręczniki kuchenne mogą być drogie lub może być trudno znaleźć odpowiedni nadruk, który będzie pasował do Twojego stylu. Ten tutorial z On Sutton Place przeprowadzi Cię przez proste kroki do stworzenia spersonalizowanych ręczników z dowolnej tkaniny. Oczywiście, rezultat może być użyty jako ręcznik "tylko na pokaz", więc nie ograniczaj się w wyborze tkaniny. Te ręczniki będą również miłym prezentem dla gospodyni domowej lub gospodarza.

Zrób z niego fartuch!

Oczywiście, jeśli znajdziesz ręcznik do herbaty, który Ci się podoba, może on służyć nie tylko do suszenia naczyń lub wieszania na wystawie. Użyj prostych kroków na Sutton Place, aby zmienić swój ulubiony ręcznik do herbaty w funkcjonalny fartuch. Nie ma powodu, dla którego nie powinnaś wyglądać tak słodko jak Twoja kuchnia.