Kiedyś używane głównie w dużych przestrzeniach lub w tych z kamerdynerami, dwa zlewozmywaki kuchenne mogą być wkrótce uznane za dane nawet w skromnych przestrzeniach. Aby pomóc Ci zdecydować, czy potrzebujesz drugiego zlewu, oto kilka sposobów, w jaki są one często używane.

W obszarze baru

Nie musisz mieć oddzielnego mokrego baru. Wystarczy zarezerwować miejsce w kuchni, najlepiej w pobliżu sąsiadujących pomieszczeń mieszkalnych lub jadalnych, na mały zlewozmywak nadający się do przygotowywania napojów i płukania szklanych naczyń.

Aby ułatwić podwójne gotowanie

Nawet jeśli dwóch kucharzy w Twoim domu ma oddzielne obowiązki, bez wątpienia często potrzebują zlewu w tym samym czasie. Dwa zlewozmywaki - nawet umieszczone w tym samym ciągu szafek - sprawią, że przygotowywanie posiłków będzie przebiegać sprawnie.

Jako centrum sprzątania

Zabierz brudne naczynia do jednego zlewu, aby bałagan nie przeszkadzał, a następnie użyj drugiego zlewu do przygotowania deseru i kawy lub herbaty. Ten plan sprawdza się szczególnie dobrze, gdy zlew i zmywarka znajdują się w szafce na obwodzie, pozostawiając wyspę wolną na rozmowy po kolacji.

zlew

Wykorzystanie widoku

Jeśli główny zlew nie może być umieszczony pod oknem, zainstalowanie mniejszego, dodatkowego zlewu w tym miejscu może być dobrym sposobem na okazjonalne podziwianie scenerii na zewnątrz.

Do mycia dużych naczyń kuchennych

Dla osób, które chcą zarówno elastyczności podwójnego zlewu, jak i wielkości pojedynczego zlewu, rozwiązaniem może być jeden z nich. Warzywa mogą czyścić i makaron drenować w jeden; oversize garnki i patelnie są łatwiejsze myć w inny.