Kochasz urok Paryża, ale jednocześnie chcesz uchwycić dreszczyk emocji Nowego Jorku w wystroju swojego domu? Teraz możesz mieć obie te rzeczy. Tempaper, pierwsza w branży marka usuwalnych tapet, połączyła siły z potęgą w dziedzinie dekoracji wnętrz The Novogratz, aby wydać inspirowaną Nowym Jorkiem i Paryżem kolekcję Waverly, dostępną online już dziś.

Zawierająca sześć nowych wzorów w ośmiu wariantach kolorystycznych, nowa kolekcja inspirowana jest kamienicą, którą projektanci Robert i Cortney Novogratz odnawiają na Waverly Street w nowojorskiej West Village. Kolory, wzory i faktury tej kolekcji zostały odkryte podczas procesu renowacji i celebrują stary nowojorski styl zmieszany z klasycznym paryskim klimatem.

Najemcy, radujcie się! Oto najlepsze miejsca, w których można kupić tymczasową tapetę

"To prawie 200-letnia kamienica, i to było inspiracją", mówi duet Novogratz w rozmowie z MyDomaine. "W tej bogatej historii, budynek miał tylko 3 poprzednich właścicieli i było tam wiele ukrytych starych tapet, wzorów i kolorów, które były źródłem inspiracji".

Tempaper x The Novogratz

Tempaper, która została założona przez siostry Jennifer Matthews i Julię Au w 2008 roku, po raz pierwszy współpracowała z rodzinną firmą The Novogratz w 2018 roku. W swojej nowej kolekcji zawarli nadruk stokrotki, marmur zebry, żurawie, dzikie kwiaty, a nawet hołd dla rzeczywistego Waverly House. Paleta kolorów obejmująca zakurzony róż, głęboką zieleń, pastele oraz zawsze niezawodną czerń i biel, zawiera kombinację zarówno dla minimalistów, jak i maksymalistów.

"Zawsze trudno wybrać ulubioną linię" - wyjaśniają Novogratzowie. "Różowy wzór 'Family of Cranes' zainstalowaliśmy w pierwszym nowojorskim mieszkaniu naszej córki Tallulah. Zawsze, gdy widzisz, że wzór jest używany w projekcie, ożywa".

Ilekroć widzisz, że wzór jest wykorzystywany w projekcie, ożywa.

Tempaper x The Novogratz

Jennifer Matthews z Tempaper również ma trudności z wyborem faworyta, ale przyciąga ją "mid-century look" wzoru Tallulah Belle.

"Uwielbiam jego delikatny urok i europejski klimat", mówi Matthews. "Jest to również uniwersalny wzór - widzę go w pokojach kąpielowych, przedpokojach, a nawet w przestrzeni dziecięcej".

Nie jesteś pewien, gdzie powiesić swoją tapetę? Novogratzowie mają cię pod opieką.

"Uwielbiamy widzieć [nasze tapety], gdy nasza społeczność używa ich w zaskakujących miejscach, takich jak pokoje z proszkiem i za półkami z książkami" - mówią Novogratzowie. "Osobiście uwielbiamy tworzyć duże, odważne ściany akcentowe, które są wizualną kotwicą, gdy wchodzisz".

Tempaper x The Novogratz

Jeśli nie czujesz się komfortowo, składając odważne oświadczenie, piękno tapety peel-and-stick polega na tym, że nie jest wymagane długoterminowe zobowiązanie. W cenie 39,99 USD za rolkę, jest to idealne rozwiązanie, aby dodać odrobinę kaprysu i elegancji do każdej przestrzeni.

"Największym komplementem, jaki otrzymujemy, jest to, że ktoś mówi nam, że daliśmy mu pewność siebie, aby podjąć szansę", ujawniają Novogratzowie. "To może być w projektowaniu lub życiu, ale zawsze jest to niesamowite uczucie, gdy nasza społeczność podejmuje szansę".

Tempaper x The Novogratz

Sprawdź pełną kolekcję online na Tempaper.com.

Odłóż farbę - oto najlepsze miejsca do zakupu tapet