Mieszkająca w Scottsdale projektantka Lauren Lerner określiłaby swój styl jako nowoczesny i eklektyczny, a jej dom o powierzchni 3200 stóp kwadratowych, z czterema sypialniami i czterema i pół łazienkami, będący jednocześnie siedzibą jej firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz, jest tego doskonałym przykładem.

"Kiedy pracujesz z klientem, kupujesz rzeczy, które odpowiadają jego gustowi" - mówi. "Ale kiedy wracam do domu, jestem w stanie indywidualnie wybrać rzeczy, które naprawdę mi się podobają".

Czasami punktem wyjścia jest dywan lub wyjątkowe krzesło, a Lerner lubi poświęcać czas na dobieranie każdego przedmiotu, aby stworzyć zamierzony wygląd. "Lubię dużo kolorów, odważne akcenty i czyste linie" - dodaje.

Na przykład w przedpokoju - który Lerner nazywa idealnym przykładem swojej osobowości - znajduje się konsola Worldsaway z naturalnego drewna, dzieła sztuki firmy Leftbank, kolorowy dywanik Surya i białe lampy z fakturą.

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Dom w stanie surowym, który Lauren Lerner przebudowała, aby uczynić go swoim własnym, dostarczył jej wielu doświadczeń. Na przykład dodała w kuchni tylną płytę, wymieniła oprawy oświetleniowe i zagospodarowała podwórko, ale stworzenie niezwykle dużej wyspy kuchennej było jednym z najbardziej nieoczekiwanych wyzwań.

Wyjątkowy kształt wyspy, zainspirowany wyspą, którą widziała w domu modelowym, jest idealny do organizowania przyjęć. "Chcieliśmy uzyskać dodatkową przestrzeń między kuchnią a pokojem rodzinnym, aby mieć coś wyjątkowego, co zmieściłoby wiele osób" - mówi.

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Lerner, która zajmuje się projektowaniem wnętrz dopiero od czterech lat, była podekscytowana możliwością samodzielnego zmierzenia się z projektami i uczenia się po drodze. Przy projekcie wyspy dowiedziała się o book matching, precyzyjnej praktyce stosowania lustrzanych płyt marmurowych w celu stworzenia wyrazistego wyglądu.

"Aby to osiągnąć, potrzeba wielu płyt" - mówi. "Na początku nie byłam pewna, czy mi się to spodoba, ale była to dla mnie ogromna okazja do nauki".

Szaro-wypukły marmur, który wybrała na wyspę, jest teraz jednym z wyróżniających się elementów w domu.

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

W pokoju rodzinnym Lauren Lerner kupiła wykonaną na zamówienie puchową sofę w kolorze navy z Moss Studio. W pokoju znajduje się stolik kawowy Bungalow 5, dywan Jaipur i stoliki boczne z Nuevo + Interiors.

"Nigdy wcześniej nie miałam sofy na zamówienie" - mówi. "Chciałam ją mieć w swoim domu, aby móc sprzedać ideę niestandardowych rozwiązań moim klientom".

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Ponieważ dom Lauren Lerner pełni jednocześnie funkcję siedziby jej firmy, chciała mieć pewność, że potencjalni klienci będą mogli zapoznać się z jej talentem projektanta. Jednym z jej ulubionych sposobów na przekształcenie domu jest tapeta. W głównej sypialni zastosowano fioletową tapetę Anthropologie z tajemniczym wzorem.

"Zakochałam się w niej" - mówi. "Fioletowy i morski to takie fajne połączenie kolorów, które nieczęsto się spotyka" - dodaje.

Fioletowe odcienie uzupełniają marynarkę znajdującą się w innych miejscach łazienki, a łóżko - o klasycznej sylwetce - pasuje do wielu stylów, do których Lerner skłaniała się ze względu na jego elastyczność.

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Podczas gdy w sypialni można podziwiać kolorowe tekstylia, czarno-biała tapeta w kropki od Caroline Cecil Textiles stanowi akcent w biurze, które mieści jej stale rosnący pięcioosobowy zespół.

"Uwielbiam pracować w moim domu i wszystkim podoba się, że jest tu wygodnie i przystępnie" - mówi. "To nowa norma, a my przyjmujemy to, co nam odpowiada".

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Choć dom jest przestronny, Lerner jest w trakcie przeprowadzki do nowego domu o większym metrażu, który pomieści rozwój jej firmy.

Jeśli chodzi o przestrzenie zewnętrzne, mieszkańcy Arizon przywiązują taką samą wagę do życia na zewnątrz, jak do życia wewnątrz. Na podwórku Lerner stworzyła punkty, które przyciągały uwagę, takie jak miejsce do grillowania z wodospadem i jasnoróżowym grillem. Skłoniła się również ku wykorzystaniu unikalnych marek mebli do stworzenia specjalnych elementów, które nie są często spotykane w meblach zewnętrznych.

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Kolejny wyjątkowy dodatek? "Mamy kilku sprzedawców sztuki, którzy zajmują się sztuką na zewnątrz" - mówi Lauren. "Świetnie było urozmaicić tę ścianę, ponieważ nie było tam zbyt wiele roślinności".

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Krzesła z oparciem z trzciny od Summer Classics, eleganckie pływaki basenowe i palenisko zbudowane na zamówienie, aby zapewnić miejsce dla niej i jej gości na butelkę wina i deskę wędlin, dopełniają zewnętrzną strefę rozrywki.

Dzięki uprzejmości Lauren Lerner

Ten zalany słońcem kalifornijski dom doskonale łączy antyki z nowoczesnością